| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ABN S/M DEUR 2 BREED 3 HOOG ZON SLUITNG |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000747 |
| Platums | 498 mm |
| Augstums | 468 mm |
| Dziļums | 16 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP43 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015153767232 |
| Krāsa | Balts |
| Modelis | Citi |
| EMC versija | No |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Stiklotu durvju versija | No |
| Versija kā durvis slēdža bloķēšanas atvienošanai | No |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |