| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ABN NT-Prof 25mm Lengt 1800mm 400A(20st) |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002518 |
| Montāžas metode | Montāža ar skrūvēm |
| Modelis | Sistēmas |
| Garums | 1500 mm |
| Augstuma vienību skaits | 12 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015153591066 |
| Bezpakāpju montāža | Yes |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Neapstrādāts |
| Profila augstuma kopne | 40 mm |