| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ABN Cable guide 250 mm housing |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002624 |
| Modelis | Atloku |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015153532526 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 245 mm |
| Augstums | 23 mm |
| Dziļums | 6 mm |
| RAL numurs | 9002 |