| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ABN Cable entry 5 x M20 + 12xM16 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000211 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015153083752 |
| Platums | 220 mm |
| Modelis | Citi |
| Augstums | 115 mm |
| Dziļums | 5 mm |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Iepriekšēja štancēšana | Yes |
| Tips | Taisni |
| Vītnes veids | Metriskais |
| Savienotāju caurumu skaits | 17 |
| Piemērots nominālajai vītnes metriskai/PG | 16.5-20.5 |