| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ABN Cable entry 1 x 14-54 mm |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000211 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015153104938 |
| Platums | 220 mm |
| Modelis | Membrāna |
| Augstums | 115 mm |
| Dziļums | 5 mm |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Iepriekšēja štancēšana | No |
| Tips | Taisni |
| Vītnes veids | Nav |
| Savienotāju caurumu skaits | 1 |