| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ABN Floor cabinet 1050x1980x210 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000058 |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Trieciena stiprums | IK09 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP43 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015153023444 |
| Montāžas metode | Grīdas uzstādīšana |
| Aizsardzības klase | II |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 1050 mm |
| Augstums | 1980 mm |
| Dziļums | 210 mm |
| RAL numurs | 9016 |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Virsmas aizsardzība | Pulvera pārklājums |
| Iebūvēts dziļums | 190 mm |
| Rindu skaits | 4 |
| Pārsega veids | Durvis |
| Caurules ieplūdes atveru skaits | 320 |
| Iespējama pagarināšana | Yes |
| Iekšējais dziļums | 185 mm |
| Mājokļa materiāls | Tērauda plāksne/plastmasa |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 144 |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | No |
| Moduļu skaits | 1 |
| Durvju veids | Dubultā |
| Caurspīdīgs vāks/durvis | No |
| Ar slēdzeni | No |
| Piemērots zibensaizsardzībai | No |
| Nominālā strāva (in) | 630 A |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 1.5 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma durvis/pārsegs | 1 mm |
| Vāka modelis | Nav |
| Atloku plākšņu atveru skaits | 8 |