| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ABN Dichte afdekking Montagepl 250x750mm |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000264 |
| Pārsega veids | Slēgts |
| DIN sliežu skaits | 5 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015153733824 |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 750 mm |
| Dziļums | 106 mm |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Ar vāku | Yes |
| Moduļu atstarpju skaits uz DIN sliedi | 12 |
| Ar N-PE skavu | No |