| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZCS2 ComfortLine Copper busbar, 12 mm x 495 mm x 5 mm |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Kopne
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9001 00 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Nominālā strāva In | 250 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011617540533 |
| Platums | 5 mm |
| Modelis | Plakanā |
| Augstums | 12 mm |
| Elastīgs | No |
| Garums | 495 mm |