| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ZXM2528 40 mm x 1024 mm x 10 mm , 5 |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Kopne
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9001 00 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Nominālā strāva In | 850 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011617433248 |
| Platums | 10 mm |
| Modelis | Plakanā |
| Augstums | 40 mm |
| Elastīgs | No |
| Garums | 1024 mm |