| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | AB05 E 60 A 1M25 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001952 |
| Platums | 230 mm |
| Garums | 360 mm |
| Augstums/dziļums | 175 mm |
| Lampas tips | Kvēlspuldze |
| Trieciena stiprums | IK10 |
| Nominālais spriegums | 250 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Stara leņķis | Platleņķis 41-80° |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 710 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217411632 |
| Montāžas metode | Montāža pie sienas/galda |
| Aizsardzības klase | I |
| Lampas turētājs | E27 |
| Vadītāja šķērsgriezums | 2.5 mm² |
| Savienojuma veids | Skrūvējams termināls |
| Sprieguma veids | AC |
| Piemērots lampu jaudai | 1-60 W |
| Vadības ierīces veids | Elektroniskais balasts |
| Regulējams | No |
| Stabu skaits | 3 |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |
| Materiāls vāks | Stikls caurspīdīgs |
| Ex-zonas gāzei | 1, 2 |
| Ar gaismas avotu | No |
| Piemērots lampu skaitam | 1 |
| Ar vadības ierīci | Yes |
| Ex-Zone putekļiem | 21, 22 |
| Pastāvīga gaismas jauda (CLO) | No |
| Elektroinstalācijas veids | Beidzas |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |
| Nominālā apkārtējās vides temperatūra saskaņā ar IEC62722-2-1 | -20-55 °C |
| Gaismas sadalītājs | Atstarotājs |
| Maināms vadības mehānisms | No |