| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | AB05 D 70SI/H 1NPT1/2&apos,&apos, |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001952 |
| Platums | 253 mm |
| Garums | 380 mm |
| Augstums/dziļums | 175 mm |
| Lampas tips | Nomaināms LED |
| Nominālais spriegums | 0-230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Stara leņķis | Platleņķis 41-80° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217411823 |
| Montāžas metode | Montāža pie sienas/galda |
| Aizsardzības klase | I |
| Vadītāja šķērsgriezums | 6 mm² |
| Savienojuma veids | Skrūvējams termināls |
| Sprieguma veids | AC |
| Piemērots lampu jaudai | 23 W |
| Vadības ierīces veids | Elektroniskais balasts |
| Regulējams | No |
| Stabu skaits | 3 |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |
| Materiāls vāks | Stikls caurspīdīgs |
| Ex-zonas gāzei | 1, 2 |
| Ar gaismas avotu | No |
| Piemērots lampu skaitam | 1 |
| Ar vadības ierīci | Yes |
| Ex-Zone putekļiem | 21, 22 |
| Pastāvīga gaismas jauda (CLO) | No |
| Elektroinstalācijas veids | Beidzas |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |
| Nominālā apkārtējās vides temperatūra saskaņā ar IEC62722-2-1 | -55-50 °C |
| Gaismas sadalītājs | Atstarotājs |
| Maināms vadības mehānisms | No |