| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | AARDDRAAD 130MM 6MM² |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9010 00 |
| Modelis | Zemējuma siksna |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480181610 |
| Platums | 10 mm |
| Augstums | 130 mm |
| Dziļums | 1 mm |