| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | A5 plastic document pocket - 174x188x22 mm |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Modelis | Elektroinstalācijas shēma kabatā |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485131474 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606485131474 |
| Krāsa | Pelēks |
| Augstums | 174 mm |
| Dziļums | 22 mm |
| Pašlīmējoša montāža | Yes |
| RAL numurs | 7035 |
| Piemērots norobežojošās ēkas platumam | 188 mm |
| Caurspīdīgs | No |