| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | A4 plastic document pocket - 234x278x40 mm |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| Modelis | Elektroinstalācijas shēma kabatā |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485131450 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606485131450 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3606485131450 |
| Krāsa | Pelēks |
| Augstums | 234 mm |
| Dziļums | 40 mm |
| Pašlīmējoša montāža | Yes |
| RAL numurs | 7035 |
| Piemērots norobežojošās ēkas platumam | 278 mm |
| Caurspīdīgs | No |
A4 plastic documentenvak voor de behuizing. De afmetingen van dit product zijn 234 x 278 x 40mm. Compatibel met Thalassa en Spacial alle behuizingen. Geschikt voor montage op de deur. Bevestiging met plakband. Dit product is vervaardigd uit PS (polystyreen). Dit product is uitgevoerd in de kleur grijs (RAL 7035).