| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | NEOZED fuse link, D02, 25 A, gG, Un AC: 400 V, Un DC: 250 V |
| Zīmols | Siemens |
| Kategorijas |
D-System & D0-System Components
|
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 1050 00 |
| Nominālā strāva | 25 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Izmantošanas kategorija | gL/gG (kabeļu/iekārtu aizsardzība) |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4001869005980, 4001869005980 |
| Krāsu kods | Dzeltens |
| Konstrukcijas izmērs | D02 |
NEOZED fuse-link, D02, 25 A, gG, Un AC: 400 V, Un DC: 250 V, with tin-coated contact-caps