| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | A 1019 generator clamp 1000 A/1 A with connection sockets |
| Zīmols | Dehn |
| Izcelsmes valsts* | SI |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9030 9000 00 |
| ETIM | EC000380 |
| Strāvas mērīšanas diapazons, AC | 0.2-1200 A |
| Žokļa atvēršana | 52 mm |
| Mērīšanas ķēdes kategorija | CAT III |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013364390263, 4013364390263 |
| Interfeiss | Yes |
| Versija kā adapteris savienošanai ar multimetru | Yes |