| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 93PM-100(200)-6 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000382 |
| Sprieguma veids | AC |
| Konstrukcijas veids | Brīvi stāvošs modelis |
| Ieejas spriegums | 380-415 V |
| Izejas spriegums | 380-415 V |
| USV tehnoloģija | Tiešsaistē |
| Primārā frekvence | 50-60 Hz |
| Sekundārā frekvence | 50-60 Hz |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6430028224906 |
| Platums | 760 mm |
| Augstums | 1876 mm |
| Dziļums | 914 mm |
| Svars | 366 kg |
| Pārejas laiks pilna slodze | 0 min |
| Piemērots tīkla pārvaldībai | Yes |
| USB interfeiss | Yes |
| Potenciāli brīvs slēdža kontakts | Yes |
| SNMP | Yes |
| Ar sakaru interfeisu RS-232 | Yes |
| Moduļu | Yes |
| Sekundāro fāžu skaits | 3 |
| Primāro fāžu skaits | 3 |
| Automātiskās izslēgšanas funkcija | Yes |
| Maks. sprieguma kropļojumu izeja (lineārā slodze) | 1.5 % |
| Izejas jaudas koeficients | 1 |
| Kopējā efektivitāte | 97 % |
| Efektivitāte eko-režīmā | 99 % |
| Ievades savienojums | Fiksēts savienojums |
| Izejas savienojumu skaits fiksēts savienojums | 1 |
| Izejas efektīvā jauda | 100000 W |
| Izejas šķietamā jauda | 100000 VA |