| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 758600 BAT. ALTILED 7.2V/4AH NICD |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Modelis | Niķeļa kadmijs |
| Jauda | 1200 mAh |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5415022456639 |
| Citas indikācijas | AA |
| Plastmasas korpuss | Yes |
| Garums | 198 mm |
| Apkārtējās vides temperatūra | 5-40 °C |
| Augstums, ieskaitot stabu | 253 mm |
| Baterijas paka | Yes |
| Šūnu skaits | 4 |