| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 7035 RAAM DIST MODDLP95M |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Adaptera komplekts |
| Materiāls | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485422817 |
| Platums | 500 mm |
| Augstums | 1000 mm |
| Dziļums | 130 mm |