| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 7.2KV 355A M/S 1245 |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | IN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8535 1000 00 |
| ETIM | EC003507 |
| Pieteikums | Motora aizsardzība |
| Sprieguma veids | AC |
| Nominālā strāva | 355 A |
| Nominālais spriegums | 7.2 kV |
| Nominālā frekvence | 50 Hz |
| Izmantošanas kategorija | Citi |
| Pārrāvuma spēja | 0.063 kA |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5027590087254 |
| Diametrs | 76 mm |
| Atbrīvošanas raksturlielums | Citi |
| Garums | 442 mm |
| Uzstādīšanas tehnika | Gaisa |
| Ar uzbrucēju | Yes |
| Standarta | DIN |
| Veiktspējas kategorija saskaņā ar IEC 60282-1 | Dublējums |