| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 6472 U-500-101 USB power adapter insert, flush-mounted |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8504 3121 00 |
| ETIM | EC001781 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Savienojuma veids | USB |
| Izejas strāva | 3000 mA |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Stabilizēts | TRUE |
| Izejas sprieguma veids | DC |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011395276471 |