| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 5510227071 EVA-V-DLI/LB400/ALU |
| Zīmols | ABB |
| ETIM | EC001957 |
| Platums | 150 mm |
| Garums | 150 mm |
| Augstums/dziļums | 35 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 203 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812771601 |
| Montāžas metode | Griestu virsmas montāža |
| Aizsardzības klase | Nav |
| Funkcija | Evakuācijas ceļa apgaismojums |
| Lampas turētājs | Nav |
| Savienojuma veids | Citi |
| Krāsu korpuss | Alumīnija |
| Sprieguma veids | AC |
| Barošanas sistēma | Perifērija (atsevišķa baterija) |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Stabu skaits | 4 |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |
| Elektroinstalācijas sistēma | Nepārtraukta ķēde / avārijas ķēde |
| Apgaismes galviņu skaits | 1 |
| Materiāls vāks | Plastmasa, caurspīdīga |
| Akumulatora kvalitāte | NiMH |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Piemērots lampu skaitam | 1 |
| Ar tālvadības slēdža savienojumu | No |
| Monitoringa aprīkojums | Automātiska pašpārbaude |
| Elektroinstalācijas veids | Piemērots caurvada vadiem |
| Gaismas sadalītājs | Fokusa lēca |
| Maināms vadības mehānisms | Yes |