| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 5510227069 EVA-R-DWI-X/LB400/ALU |
| Zīmols | ABB |
| ETIM | EC001957 |
| Platums | 100 mm |
| Garums | 316 mm |
| Augstums/dziļums | 78 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP42 |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 245 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812771564 |
| Montāžas metode | Iebūvēts |
| Aizsardzības klase | Nav |
| Ārējais diametrs | 100 mm |
| Funkcija | Evakuācijas ceļa apgaismojums |
| Lampas turētājs | Nav |
| Savienojuma veids | Skrūvju savienojums |
| Krāsu korpuss | Alumīnija |
| Sprieguma veids | AC |
| Barošanas sistēma | Perifērija (atsevišķa baterija) |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Iebūvētais platums | 68 mm |
| Stabu skaits | 3 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Elektroinstalācijas sistēma | Nepārtraukta ķēde / avārijas ķēde |
| Apgaismes galviņu skaits | 1 |
| Iebūvēts garums | 316 mm |
| Materiāls vāks | Plastmasa, caurspīdīga |
| Akumulatora kvalitāte | NiMH |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Piemērots lampu skaitam | 1 |
| Ar tālvadības slēdža savienojumu | No |
| Monitoringa aprīkojums | Automātiska pašpārbaude |
| Elektroinstalācijas veids | Beidzas |
| Gaismas sadalītājs | Fokusa lēca |
| Maināms vadības mehānisms | Yes |
| Iebūvētais augstums/dziļums | 35 mm |