| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 5062 III26 FS Installation strip perforated, corrugated 26x1,2mm |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000033 |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Siksnas veids | Viļņota |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012195774549 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012195774587 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4012197029616 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 26 mm |
| Perforēts | Yes |
| Virsmas aizsardzība | Nepārtraukti cinkots |
| Perforācija | Apaļš |
| Pārrāvuma slodze | 0 N |
| Perforācijas diametrs | 9 mm |
| Perforācijas platums | 9 mm |
| Perforācijas garums | 0 mm |
| Perforācijas rindu skaits | 0 |
| Konteinerā | Yes |