| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 5016E-A10100 03 Volume regulator |
| Zīmols | Busch-Jaeger |
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8518 5000 00 |
| ETIM | EC000018 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Montāžas izkārtojums | Pamata elements ar korpusa augšējo daļu |
| Krāsa | Balts |
| Nesatur halogēnus | FALSE |
| Ar veramu vāku | FALSE |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Ar spriedzes mazināšanu | FALSE |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Materiāls | Plastmasas |
| Stiprinājuma veids | Montāža ar skrūvi |
| Ekranēti autobusi | FALSE |
| Ekranēts korpuss | FALSE |
| Ar apgaismojumu | FALSE |
| Spīduma terminālis | FALSE |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9003 |
| Ar putekļu vāku | FALSE |
| Ar nospiedumu | FALSE |
| Ar autobusiem/sakabēm | FALSE |
| Atbalsta gredzens | FALSE |
| Caurspīdīgs | FALSE |
| Virsmas apdare | Glancēts |
| Piemērots aizsardzības pakāpei (IP) | IP20 |
| Ierīces platums | 71 mm |
| Ierīces augstums | 71 mm |
| Ierīces dziļums | 33,5 mm |
| Moduļu skaits (moduļu sistēma) | 0 |
| Antibakteriāla ārstēšana | FALSE |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8595017290985 |