| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 5-gang cover frame black |
| Zīmols | Jung |
| Kategorijas |
Rāmji (siwtches & ligzdas)
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 81 mm |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Augstums | 365 mm |
| Dziļums | 11 mm |
| Vienību skaits | 5 |
| Ar veramu vāku | No |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Iebūvētais augstums | 0 mm |
| Iebūvētais platums | 0 mm |
| Etiķetes vieta/informācijas virsma | No |
| Materiāla kvalitāte | Duroplast |
| Materiāls | Plastmasas |
| Stiprinājuma veids | Citi |
| Montāžas virziens | Horizontāli un vertikāli |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9005 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Piemērots grīdas kastei | No |
| Caurspīdīgs | No |
| Virsmas apdare | Glancēts |
| Piemērots sienas kanālam | Yes |
| Piemērots iebūvētai uzstādīšanai | Yes |
| Vienību skaits horizontāli | 1 |
| Vienību skaits vertikāli | 5 |
| Cauruma diametrs (atvere) | 0 mm |
| Moduļu skaits horizontāli (moduļu sistēma) | 0 |
| Moduļu skaits vertikāli (moduļu sistēma) | 0 |
| Ar montāžas režģi | No |
| Slēdžu ieliktņu skaits | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011377903500 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4011377903500 |
5-gang rāmis vairāku slēdžu vai rozetju integrēšanai dzīvojamās vai komerciālās instalācijās. Izstrādāts horizontālai un vertikālai uzstādīšanai, piemērots sienām un iebūvētai uzstādīšanai. Krāsa: melna (RAL 9005), materiāls: plastmasa, kvalitatīvs duroplasts ar glancētu virsmas apdari. Aizsardzības pakāpe: IP44, halogēnu nesaturoša konstrukcija. Izmēri: platums 81 mm, augstums 365 mm, dziļums 11 mm. Vienību skaits: 5; horizontālā konfigurācija atbalsta vienu vienību ar piecām vertikāli izvietotām vienībām. Virsmas aizsardzība norādīta kā “Cita”. Triecienizturības dati nav norādīti. Savietojams ar sienas kanālu; nav savietojams ar grīdas kārbu. Nav marķējuma vietas/informācijas virsmas.