| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 4540990090/13 FIRST FIX SPACER SET |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 32 mm |
| Augstums | 32 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Savienotājs/savienotājs taisns |
| Garums | 48 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812765105 |
| Krāsa | Niķelis |
| Materiāls | Citi |