| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 4510990046/13 EVA-KS 1500 |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 140 mm |
| Augstums | 42 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Atbalsta kronšteins |
| Garums | 158 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812764351 |
| Krāsa | Alumīnija |
| Materiāls | Alumīnija |