| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 4510990035/13 EVA-PK 1000 |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 154 mm |
| Augstums | 12 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Caurules svārsta piekarināšana |
| Garums | 500 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812764252 |
| Krāsa | Alumīnija |
| Materiāls | Alumīnija |