| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 4510990034/13 EVA-PK 500 |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 129 mm |
| Augstums | 24 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas plāksne |
| Garums | 340 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812764245 |
| Krāsa | Alumīnija |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Alumīnija |