| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 4510990010/13 WB EVAGO SIGN |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 32 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Atbalsta kronšteins |
| Garums | 20 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812765174 |
| Krāsa | Alumīnija |
| Diametrs | 16 mm |
| Materiāls | Tērauds |