| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 42381S-B-03 Surface mounted box for video indoor station 7, black |
| Zīmols | Busch-Jaeger |
| Kategorijas |
Durvju telefoni un domofoni
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC000354 |
| Ar savienojuma bloku | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6955891813830 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 13 mm |
| Augstums | 157 mm |
| Dziļums | 193 mm |
| Materiāls | Plastmasas |