| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Room Controller 2 Module System Access White |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Durvju telefoni un domofoni
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000354 |
| Platums | 250.8 mm |
| Augstums | 185 mm |
| Dziļums | 13.5 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6955891815278 |