| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 42331551/1330 PP 315/51/BL-30M |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Platums | 175 mm |
| Modelis | Akrila plāksne |
| Materiāla biezums | 8 mm |
| Abpusējs | No |
| Piktogrammas nozīme | Evakuācijas ceļš |
| Garums | 315 mm |
| Virziens | Taisni/uz augšu |
| Atpazīšanas attālums | 25 m |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812749730 |