| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 42080300/13 PLAFOND INZET KIT 70MM |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 154 mm |
| Augstums | 12 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Piekares kabelis |
| Garums | 1500 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812765822 |
| Krāsa | Alumīnija |
| Materiāls | Alumīnija |