| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 41Z12 Consumer Units accessories |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | BG |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8000126133882 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8000126133882, 8000126133905 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 228 mm |
| Dziļums | 225 mm |