| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | I17XX-BNC-M2F 4 pin male to BNC female cable 0.1m (1 piece) |
| Zīmols | Fluke |
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 2000 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Mērīšanas kabelis |
| Pašreizējā kravnesība | 0 A |
| Mērīšanas ķēdes kategorija | CAT IV |
| Maks. darba spriegums | 600 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969906562 |
| Iestatīt versiju | No |
| Iespraudiet tehniku | Citi |
| Materiāls izolācijas materiāls | Citi |
| Ar maciņu/somu | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |