3 f. stepper motor BRS3, M=2.26 Nm, 325 Vss, IP56, centering 60 mm, smooth shaft 12 mm, connector. (BRS397WB60ACA) image 1
3 f. stepper motor BRS3, M=2.26 Nm, 325 Vss, IP56, centering 60 mm, smooth shaft 12 mm, connector. (BRS397WB60ACA)
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 01.01.99
EAN: 3606485151007
MPN: BRS397WB60ACA
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums 3 f. stepper motor BRS3, M=2.26 Nm, 325 Vss, IP56, centering 60 mm, smooth shaft 12 mm, connector. (BRS397WB60ACA)