| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | FTF000370024 370024 HCP 41-Set Test Probes, High current safety, red/black, 4 mm |
| Zīmols | Beha-Amprobe |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Mērīšanas zonde |
| Pašreizējā kravnesība | 10 A |
| Mērīšanas ķēdes kategorija | CAT III |
| Maks. darba spriegums | 600 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969259736 |
| Iestatīt versiju | Yes |
| Iespraudiet tehniku | 4 mm drošības kontaktdakša |
| Materiāls izolācijas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Ar maciņu/somu | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |