| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 3640GB42 S Cover Surface mounting |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002655 |
| Modelis | Piemērots ieskrūvējamam savienotājam (atkarībā no zīmola) |
| Forma | Kvadrātveida |
| Stiprinājuma veids | Skrūvēšana |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8712507493200 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 105 mm |
| Dziļums | 55 mm |
| Kontaktligzdu skaits | 0 |
| Diametrs | 0 mm |
| Garums | 105 mm |
| Ar savienojuma kabeli | No |
| 3 polu savienotāju skaits | 6 |
| 4 polu savienotāju skaits | 0 |
| 5 polu savienotāju skaits | 0 |