| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 3611GB4-R S Cover Surface mounting |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002655 |
| Modelis | Piemērots ieskrūvējamam savienotājam (atkarībā no zīmola) |
| Forma | Taisnstūra |
| Stiprinājuma veids | Noklikšķiniet uz |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8712507493217 |
| Krāsa | Sarkans |
| Platums | 73 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Kontaktligzdu skaits | 0 |
| Diametrs | 0 mm |
| Garums | 125 mm |
| Ar savienojuma kabeli | No |
| 3 polu savienotāju skaits | 4 |
| 4 polu savienotāju skaits | 0 |
| 5 polu savienotāju skaits | 0 |