| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Recessed Luminaire Reul 2×DTL MR16/GU10 33662 White |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Platums | 100 mm |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Garums | 190 mm |
| Augstums/dziļums | 55 mm |
| Nominālais spriegums | 12-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339336620 |
| Piemērots lampu jaudai | 0-10 W |
| Piemērots iebūvētai montāžai | Yes |
| Nominālā apkārtējās vides temperatūra saskaņā ar IEC62722-2-1 | 5-25 °C |
| Piemērots montāžai pie griestiem | Yes |
Kanlux REUL is a family of decorative rings with one or two points of light They come in versatile white or contrasting black and white colours. The rings enable the adjustment of the light output in 2 directions. The geometric shape can easily fit into any interior, both home and HoReCa.