| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 33082-05905339330826 |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 35 mm |
| Lampas forma | Atstarotājs |
| Garums | 46 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Pārsega veids | Matēts |
| Krāsu temperatūra | 6500 K |
| Lampas jauda | 2.2 W |
| Gaismas plūsma | 200 lm |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339330826 |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Energoefektivitātes klase | A++ |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Dienas gaisma balta > 5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 15000 h |
| Nominālā strāva | 20 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 2 kWh |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 15000 |
| Spēka faktors | 0.4 |
LED light sources Kanlux REMI LED are designed for small-size luminaires. Their illumination angle is 100º. The bulb is distinguished by its small size so it will be will be useful for neat, small lamps.