| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 3294U-A00130 Fan speed controller insert with rotary control, with switch-on at maximum value ; 3294U-A00130 |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000256 |
| Nominālā strāva | 2,5 A |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Darbības metode | Pagrieziena poga |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 71 mm |
| Augstums | 71 mm |
| Dziļums | 33 mm |
| RAL numurs | 0 |
| Apgaismojums | Nav |
| Fāžu skaits | 1 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8595017289408 |
| Jaudas kontrole bezpakāpju | FALSE |
| Kontakta pārslēgšana | FALSE |
| Pakāpju skaits | 0 |
| Izejas spriegums | 207-253 V |
| Ar temperatūras sensoru | FALSE |
| Pamatelements bez vāka | FALSE |