| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 32130201/1301 SER-IK ITA ADAPTER |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 130 mm |
| Augstums | 71 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Uzstādīšanas korpuss |
| Garums | 430 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812753836 |
| Krāsa | Alumīnija |
| Materiāls | Alumīnija |