| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 32130201/13 SER-IK |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 62 mm |
| Augstums | 62 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Garums | 274 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812749518 |
| Krāsa | Pelēks |
| Materiāls | Plastmasas |