| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 32120401/13 SER-FCX |
| Zīmols | ABB |
| ETIM | EC000479 |
| Platums | 205 mm |
| Modelis | Citi |
| Materiāla biezums | 34 mm |
| Abpusējs | Yes |
| Piktogrammas nozīme | Evakuācijas ceļš |
| Garums | 340 mm |
| Virziens | Taisni/uz augšu |
| Atpazīšanas attālums | 25 m |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812744841 |