| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 32120202/13 SER-FO |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 4900 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Platums | 205 mm |
| Modelis | Citi |
| Materiāla biezums | 46 mm |
| Abpusējs | No |
| Piktogrammas nozīme | Evakuācijas ceļš |
| Garums | 340 mm |
| Virziens | Taisni/uz augšu |
| Atpazīšanas attālums | 28 m |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8713812744827 |