| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 30W 12V LED Driver |
| Zīmols | Ansell Lighting |
| ETIM | EC002710 |
| Platums | 52 mm |
| Augstums | 24 mm |
| Garums | 166 mm |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas jauda | 30 W |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Piemērots pastāvīgai strāvai | No |
| Piemērots pastāvīgam spriegumam | Yes |
| Nav aptumšošanas funkcijas | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5056144204489, 5056144204489 |
| Aizsardzības klase | II |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | No |