| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable Tie Mount Base Ty-Rap 2-Way Screw-Mounted Nylon Natural |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Savilcēji
|
| Izcelsmes valsts* | GB |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Platums | 13.2 mm |
| Augstums | 6 mm |
| Piemērots kabeļu saites platumam līdz | 4.8 mm |
| Garums | 24.3 mm |
| Montāžas caurums diametrā | 4.4 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5414363075066 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5414363075066 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 5414363075066 |
| Materiāla kvalitāte | Poliamīds (PA) |
| Darbības temperatūra | 850 °C |
| Materiāls | Plastmasas |
| Stiprinājuma veids | Citi |
Cross-Fastening Screw-Mounted Base, Natural Nylon 6.6 for Temperatures up to 85 Degrees Celsius (185 F), Length of 24.31mm (0.957 Inches), Width of 13.21mm (0.52 Inches), Height of 5.97mm (0.235 Inches), Screw Mounting Method, #8 Screw, Mounting Hole Diameter of 4.4mm (0.173 Inches)